nemoka britai / skola Didžiojoje Britanijoje

Turint skolininką Didžiojoje Britanijoje, kadangi Didžioji Britanije nebėra Europos Sąjungos narė, iki gruodžio 31 d. yra keli būdai: jei yra pagrindai kreiptis į teismą Lietuvoje, galima kreiptis su paprastu ieškiniu arba Europos ieškiniu dėl nedidelės sumos, jei skola yra iki 5000 eurų, arba su pareiškimu dėl Europos mokėjimo įsakymo išdavimo. Po gruodžio 31 dienos galimybės naudojantis Europos priemonėmis skolos susigrąžinti nebepavyks ir teks kreiptis į teismą Didžiojoje Britanijoje dėl skolos priteisimo.

Mūsų partneriai Didžiojoje Britanijoje padės jums greitai ir efektyviai susigrąžinti susidariusią skolą Didžiojoje Britanijoje.

Taip pat visada rekomenduojame pirmiausiai prieš teikiant dokumentus teismui pasidomėti skolininko finansine situacija: patikrinti jo turimą turtą Nekilnojamojo turto registre, patikrinti Areštų registrą, taip pat pasidomėti, kokios bylos yra iškeltos skolininko atžvilgiu. Visa tai geriausiai padaryti kreipiantis nurodant, kad norite išsiaiškinti skolininko galimybę atsiskaityti. Pasiūlysime jums savo paslaugas patikrinant skolininko finansinę būklę.