nemoka izraeliečiai / skola Izraelyje

Skolą Izraelyje galima susigrąžinti dviem būdais: jei su skolininku sudarytoje sutartyje ar kitame šalis įpareigojančiame dokumente numatyta, kad ginčai su skolininku sprendžiami Lietuvos Respublikos teisme, tokiu atveju yra galimybė kreiptis dėl skolos išieškojimo į Lietuvos teismą, tačiau jei tokia galimybė neaptarta ir nenumatyta, beliks kreiptis į teismą Izraelyje.

Mūsų partneriai šioje šalyje advokatų kontora Avi Moreh Law Firm padės jums greitai ir efektyviai susigrąžinti susidariusią skolą Izraelyje.

Taip pat visada rekomenduojame pirmiausiai prieš teikiant dokumentus teismui pasidomėti skolininko finansine situacija: patikrinti jo turimą turtą Nekilnojamojo turto registre, patikrinti Areštų registrą, taip pat pasidomėti, kokios bylos yra iškeltos skolininko atžvilgiu. Visa tai geriausiai padaryti kreipiantis nurodant, kad norite išsiaiškinti skolininko galimybę atsiskaityti. Pasiūlysime jums savo paslaugas patikrinant skolininko finansinę būklę. Siųsdami užklausą, jei nesate tikri skolininko mokumu ir galimybe atsiskaityti, pasiteiraukite dėl tokios paslaugos suteikimo galimybės.